O k-shirt.pl

Jedyne takie w Polsce, jedyne takie na świecie

True Story

Oryginalny pomysł

Pomysł na k-shirty pojawił się, kiedy mieszkałam w Korei Południowej. Inspirowany streetwear’em najbardziej odjechanej dzielnicy artystycznej w Seulu – Hongdae, na ulicach której zawsze rządzi bezkompromisowy, niekomercyjny luz. Takie są również autorskie projekty k-shirt.pl tworzone dla młodych, nieszablonowych osób przez miłośniczkę Korei z dyplomem ASP.

Realizacja

K-shirt to inaczej koszulka z koreańskim nadrukiem, może nim być np. popularny w Korei tekst, Twoje imię po koreańsku lub inne dowolne wyrażenie. Wszytkie k-shirty: od niepowtarzalnego projektu po szycie i nadruki wykonywane są w Polsce na Twoje indywidualne zamówienie. Do szycia koszulek używamy wyłącznie super-bawełny: miłej, miękkiej i oddychającej, posiadającej międzynarodowe certyfikaty, spełniającej restrykcyjne normy, bezpiecznej nawet dla bobasów ;P.
Są to jedyne takie t-shirty w Polsce i prawdopodobnie na świecie!

Więcej dobrego

Ale, ale … k-shirt.pl to przecież nie tylko koszulki. Znajdziesz tu również oryginalne k-bags – wygodne „poduszkowe” torby, pikowane w motyw koreańskiego alfabetu. Wybierz ulubiony kolor i zapakuj cały swój świat!

Blog o języku koreańskim

k-shirt.pl to także miejsce, w którym znajdziesz posty o nauce języka koreańskiego.

Bądź na bieżąco!